Sadece 1 Haftada Boyunuzu Uzatmanız Gerçekten De Mümkün! İşte 3 Sır

Sadece 1 Haftada Boyunuzu Uzatmanız Gerçekten De Mümkün! İşte 3 Sır

Sadece 1 Haftada Boyunuzu Uzatmanız Gerçekten De Mümkün! İşte 3 Sır : Bilhassa orta yaş altında olanların, egzersizleri daha kolaylaştırabiliyor bu durumu. Sizlere çok basit üç boy uzatmak tekniğinden bahsedeceğim.

Normal şartlarda, insan uyurken bile boyunun uzaması mümkündür. Sırt üstü uzanıp, uyku vaziyeti alıp mışıl mışıl uyumak örneğin. Neden derseniz, sebebi, insan uyurken bütün kas sistemi esneyip, büzülmeye başlar. Ve ne ilginçtir harika ötesi vücut yapımızdan ötürü büzülen omurganın tekrardan eski haline dönmesi süreci içinde esneklikle uzamaya başlamasıdır. Sizlerde fark etişsinizdir, basketbolcuların boyu genelde hep uzundur. Nedeni ise çocukken çeşitli spor egzersizleri buna neden olur. 

1 : DEMİR ÇUBUKTA ASILI DURMAK

Bu anlattığım egzersiz çok kolay zahmetsiz basit bir egzersizdir. Sadece gücünüzün yettiği kadar asılı kalmanız kafidir. Kendinizi zorlayıp barfiks çekmenize dahi hiç mi hiç gerek yok. Bel kemiği ve karın kaslarında olağanüstü uyarılar, kasları çalıştırmaya ve vücut yapınızda başlı başına bir esneklik kazandıracağınıza emin olabilirsiniz.
Ama benim nacizane tavsiyem, azıcıkta eziyet çekelim. Amacımız kendimiz isek, hele hele de, mevcut durumumuzdan mutlu değil ve daha iyisini istiyor isek, bence eziyette çeksek denemeliyiz. Hiç kimsenin başarı merdivenlerini elleri ceplerinde tırmandığına dünya şahit olmamıştır. Hele konumuz kendimiz ve vücudumuz ise hiç vakit kaybetmeden hemde. Çünkü bu egzersizin bize katkısı ömür boyu olacaktır. İkinci teknik Devamını Oku

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir