Amerika’nın Dünyayı Tehdit Eden Kimyasal ve Biyolojik Silah Üretimi

Dünyayı tehdit eden küresel güçler ve onlara perdenin arkasından emirler veren antik dönem kuruluşlu çeşitli tehlikeli kurumlar, kendi yaşam seviyeleri ve evreni babalarının çiftliği gibi gördükleri için, diğer tüm insan ırkının yok edilmesini amaçlamaktadırlar. Bunu yaparkende çeşitli yöntemler kullanırlar Hiç göze batmayan bir sürü tehditin yanında direk herkesin görebileceği şekilde, biyolojik ve kimyasal silahlar üreterekde dünyayı ve tüm insanlığı tehlike altında bırakırlar. Yazar F. William Enghdal bu konuyu kitabında geniş bir şekilde işlemiştir. Kitaptan ilginç bir bölümü alıntıladık.
Harvard’da moleküler biyoloji profesörü ve kimyasal ve biyolojik savaş alanlarında çalışan tanınmış bir bilim adamı olan Prof. Mathew Meselson, Amerika Birleşik Devletleri’nin geçmişte biyolojik silahlarla ilgili yoğun araştırmalar yaptığı ve biyolojik silah ürettiğini doğrulayan açıklamalarda bulundu. Melson, 1944’te Indiana’daki Terre Haute’nin kuzeyinde kurulmuş bir tesisin tam çalışmayla ayda 500 bin tane 2 kiloluk şarbon bombası üretebileceğini ifade etmişti.

Meselson 1970 yılında bir Sovyet tesisinde kazara şarbon yayılımını belgeleyen, 1970’lerin sonunda Laos ve Kamboçya’da biyolojik savaş iddialarını çürüten ve 1994’te Kimyasal Silah Kanunu’nu kabul ettirmek için uğraşan bir grubun üyesiydi. İktidara geldiklerinden beri Bush-Cheney yönetimi bu kimyasal silah kanununu biyolojik silahlarla ilgili kanun gibi algılaması için çok uğraşmıştır. George W. Bush’un 2001’in başında başkan olduktan sonra yapmış olduğu ilk işlerden biri Uluslararası Biyolojik ve Zehirli Silahlar Protokolü’nü müzakerelerin kesilmesine yol açana kadar itiraz etmek oldu. Britania Tıp Derneği 2004 yılında yapılmış bir çalışmada bütün dünyayı sadece belirli bir etnik gruba ait insanları öldürmek üzere tasarlanmış dehşet verici biyolojik silahlardan
belki de bir kaç yıl uzaklıkta olunduğunu konusunda, genetik silah teknolojisindeki gelişmelere atıfta bulunarak dünyayı uyardı.

Amerikan İç Güvenlik Bakanlığı bir salgın grip aşısının üretimi ve stoklanmasını tanzim ettiğini ürpertici bir şekilde açıkladı. Amerikan hükümeti ülke içindeki grip aşısı üretim kapasitesini arttırma çabalarını destekleyerek aşı nakliye tahsisi için izin kararlarına duyulan ihtiyacın en aza indirilmesi için girişimlerde bulunuyor. Amerika Birleşik Devletlerinde herhangi bir salgın açıklamasının ardından altı ay içerisinde aşılanmak isteyecek herkes için yeter miktarda grip aşısı üretimini sağlayacak yeni aşı teknolojileri geliştirmek için önemli miktarda bir ödenek ayrılmıştır.

Kaynak: Üstün Irk Yaratma-Dünya Nüfus Azaltım projeleri, Sahte Domuz Gribi Gıdalar/ F. William Enghdahl/bilimgönül yay.

İlişkide Aldatmadan daha çok Acıtan 6 durum

Öğrendikten Sonra Bir Kuş Tüyü Gibi Hafiflemenizi Sağlayacak 6 Psikolojik Gerçek

Bir Erkeğin Sizi Sevdiğini Gösteren 5 İstemsiz Davranış

Kadın M.stürbasyonu Hakkında 7 Şaşırtıcı Bilgi

Karakter Analizi Doğum Ayına Göre Belirlemek

Mutlaka okunması gereken İnsan Beynini Geliştiren 7 Roman

Kadınlar C.nsellikte Hangi Burçla Uyumlusunuz İşte Cevabı?

Bir Erkeğin Gözünde Tatlı Görünen 5 Kadın Karakteri

‘Seni Seviyorum’ Demesinden Daha Anlamlı Küçük Ama Önemli 7 Şey

Cinsel Keşif ve Psikoloji Üzerine Son Yıllarda Çekilmiş En İyi 4 Film

Başladıktan Sonra Elinizden Bırakamayacağınız 5 Mükemmel Kitap

Ölmeden Önce Mutlaka İzlenmesi Gereken 5 Başyapıt Film
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir