F. William Engdahl Sahte Domuz Gribi Gıdalar Kitabı Özeti

F William Engdahl Sahte Domuz Gribi Gıdalar Kitabı Özeti

F William Engdahl Sahte Domuz Gribi Gıdalar Kitabı Özeti

F William Engdahl Sahte Domuz Gribi Gıdalar Kitabı Özeti : Kütüphanemizde okuduğumuz kitaplar arasında sizler için kısa bir şekilde değineceğimiz F. William Engdahl Sahte Domuz Gribi, Gıdalar Kitabı da vardır.

Bu kitabın ana temasına geçmeden önce. İster komplo teorisi densin isterse hayal çoğumuzun, dünyamızda gelişen en küçük bir vahşet karşısında kesinlikle derin bir yapının işidir dediği hep olmuştur. İşte bu derin yapıların, kendi içlerindeki kötü emelleri için hem dünyamız hem de biz insanlar onlar için hep kobay olmuşuzdur.
Ellerindeki devasa güçler ve paralar var.

Bütün ülkelerdeki görünmeyen taraflar ve güçler, olaylar, iktidarlar, devrimler, darbeler, katliamlar, soykırımlar hep onlar tarafından dizayn edilmiştir. Dünyanın süper güçleri yanında diğer 3.sınıf ülkelere kadar her yere sirayet etmiş bu derin yapılar. Birer kontrol mekanizması gibi biz insanların, yediğinden içtiğine bütün herşeyini kontrol eden. Gerekirse bizleri öldürüp dünya nüfusunu azaltıp, gerekirse savaşlar çıksın diye sansasyonel eylemler düzenleyebilecek kadar güçlü yapılardır.Burdaki temel amaçları ise kimileri için derin dini inanışların getirdiği bir sorumluluk kimileri içinse kendi sefalarını düşünen bir avuç patronlar ordusu olmalarıdır. Ama kim ne derse desin bu derin güçlerin gerçekten de bazı şeyleri kesinlikle gerçekleştirmedir.

Çağımızın bu güçleri, hem siyasi hem de ekonomik yaratacakları yeni dünya düzeni ve model için insanlar içinde algı oluşturup korkutmak için çeşitli metodlar ve hastalıklar, salgınlar yaratarak algılara operasyonlar yapmaktadırlar. Hepimiz biliyoruz ki çok kısa bir süre önce ortaya çıkan Domuz Gribi, Kuş Gribi gibi bir çok salgın meydana gelmiş hem insanlar ve diğer canlıların ölümleri hem de bir sürü ülkenin maddi açıdan büyük bir kriz yaşaması söz konusu olmuştu.

Bu gibi büyük krizlerin kimin işine yaradığı ve bunları doğal yollardan olmayıp tamamen insan eli değerek gerçekleştirenlerin kimler olduğunu açıklıyor. Yazar F. William Engdahl titizlikle incelemiş ve biz okurlar için Sahte Domuz Gribi, Gıdalar kitabını yazmıştır. Bu kitap bilim+gönül yayınları tarafından basılmış toplamda 185 sayfadan meydana gelmektedir. Kitabın ana konusu adından da anlaşılacağı gibi yazarın başta Amerika olmak üzere bütün ülkelerdeki büyük karteller ve derin yapılar ile ilişkiler içerisinde olan şirketler, ilaç şirkerleri, sağlık örgütleri ve ülkeleri mercek altına almasıdır.
[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
3 cevaplar
  1. Mesut Rüzgar
    Mesut Rüzgar says:

    Merhaba, öncelikle özet için teşekkür ederim. Eğer mümkünse bu kitabı sizden satın almak istiyorum aylardır bu kitabı arıyorum benim için çok önemli düşünürseniz mail adresimi yukarıda belirttim geri dönüşünüzü bekliyorum

    Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir