İstanbul'da Elli Yıl-Robert Koleji Hatıraları kitabı Özeti

İstanbul’da Elli Yıl-Robert Koleji Hatıraları kitabı Özeti

İstanbul’da Elli Yıl-Robert Koleji Hatıraları kitabı Özeti

Çokça sorulan Robert Koleji kimin . Robert Koleji taban Puanı . Robert Koleji fiyatı gibi bir çok soru ile karşılaşıyoruz. Size bu okulun geçmişini anlatan güzel bir eser olma özelliği taşımaktadır ilk başta kitap.


İstanbul’da Elli Yıl-Robert Koleji Hatıraları kitabı Özeti : 150 yıldır taraflı tarafsız Amerikan Robert Kolejleri‘nin, ülke içindeki eğitim sisteminden çok. Osmanlı İmparatorluğu içine sızan Hristiyan Misyoner faliyetlerinin gerçekleştiği ana merkez olduğu konusunda çokça tartışmalar mevcuttur. Biz bu konuda yorum yapmaktan ziyade. Meraklı okurlara Robert Kolejleri’nin ülke içindeki misyonunu en iyi anlatan, kurucusu arasında Christopher R. Robert, Başkan Cyrus Hamlin ve okulun ikinci başkanı olan George Washburn’un kendi hatıratı olan. İstanbul’da Elli Yıl-Robert Koleji Hatıraları kitabını okumalarını tavsiye ederiz.

Kitabın okunması noktasında Kolejin misyonu hakkında detaylı bir bilgi ve amacın ne olduğu görülebilmektedir. Biz başlıktaki belirttiğimiz hususa geçmek istiyoruz, hiçbir ekleme yapmadan kitaptan alıntılayarak kitabın ana hatlarının kısaca editöründe bahsettiği gibi özetlemekle yetiniyoruz. Devamını Oku

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir