Amerika’da En Çok Okunan Üç Kitap

Kitap okumanın sağladığı bütün pozitif güzelliklerin yanında, bir de hangi kitabın okunmasıda şüphesiz önemlidir. Bazı filozoflara göre, fazla kitap okumak değil, gerekli olanları okumak daha iyidir. Şüphesiz herkesin farklı bakış açıları olduğu için buna peşinen hüküm vermekte doğru değildir. Biz de sizler için bu minvalde, Amerika’da En Çok Okunan Üç Kitap diye bir liste hazırladık. 

Amerika’da En Çok Okunan Üç Kitap : The New York Times gazetesinden alınan bilgiye göre Amerika’da en çok okunan ilk üç kitap. The New York Times18 Eylül 1851’de kurulmuş olan ve New York şehrinde basılan günlük bir Amerikan gazetesidir. Ülkenin önde gelen gazetelerinden sayılmaktadır.

1: Michelle Obama / Benim Hikayem

Amerika’nın 44. Başkanı Barack Obama’nın karısı Michelle Obama, Benim Hikayem adlı kitabını 5 ay önce piyasaya çıkardı. Raflarda yerini aldığı ilk andan itibaren kitaba büyük ilgi gösterildi. Sadece bir haftada 1,4 milyon sattı. Eski First Lady’nin kitabına ilgi azalmadı. Yayınevine göre satış rakamı 10 milyonu aştı. Devamını Oku

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir