Afrika’da Küresel Soy Arıtımı ve Dünya Nüfusu Azaltma Planı

Avrupalı Ülkelerin Afrika konusundaki hassasiyetleri tamamen düzmece mi? Afrikadaki yoksulluk için neler yapıyorlar. Ya da yaptıkları şeyler nedir? Bu sorunun yanıtı makalede

Kuzey Kutbu’nun yakınında Küresel Tohum Deposu tesis etmek için bir araya gelen David Rocfeller ve Bil Gates İyilik Kulubü planının kurucu ortaklarıydı. Kuzey Kutbu Kıyamet Tohum Deposunun arkasındaki milyarderler plutokratlar görünüşe göre dünya nüfusunun nasıl esaslı bir biçimde azaltılabileceğini tartışmak üzere Mayıs ayında Manhattan’da gizlice buluştular. Bu gizli buluşma gezegendeki tüm bitkilerin tohumlarının ne için olduğu belirsiz bir şekilde dondurulduğu Svalbard Kıyamet Tohumu Deposu gibi elit projelerin arkasında yatan sinsi planın başkaca bir kanıtıdır.
Tehlike, inanılmaz servetlerin sahibi bu insanların bu defa fazla ileri giderek sadece onların değersiz yiyiciler olarak isimlendirdikleri sınıfınkini değil, kendi dünyalarını da yutabilecek toplumsal bir tehlike tasarlamış olmalarıdır. Onlar kendilerini masumane bir isimle ”İyilik Kulübü” olarak tanıyorlar. Az tanınan bir Newyork şehir gazetesi ”IrishCentral.com” tarafından 5 Mayıs 2009 tarihinde ifşa edilen bir habere göre, Amerika’nın en zengin insanlarından bazıları Rocfeller Üniversitesi rektörü ve Nobel ödüllü bir kanser araştırmacısı olan Sör Paul Nurse’nin konutunda gizlice bir araya geldiler.

Buffet, Rocfeller ve Gates her bir misafire kısa davet mektupları yollayarak seçkin grubu bir araya gelmeye davet etti. Buluşma yerini -Rocfeller Üniversitesi rektörünün Manhattan’daki özel konutunda- David Rocfeller ayarladı. Katılımcıların listesi Rocfeller’lara ve onların savaştan sonra genetik kalıtım olarak yeniden adlandırılan ”efendi ırk” soy arıtımı tasavvuruna yakın olan Nurse’ün yanısıra Microsof Başkanı Bil Gates, borsacı George Soros, yatırımcı Warren Buffet, bankacı ve ABD erk yapılanmasının seçkinlerinin Yönetim Kurulu Başkanı denilen David Rocfeller’i kapsıyordu. Aynı zamanda CNN’den basın yayın çarı Ted Turner ve Obama’ya desteği ile seçi kampanyalarını kritik bir noktada iken Hillary Clinton’dan Obama lehine çeviren televizyon sohbet programı milyarderi siyahi Oprah Winfrey de davetliler arasındaydı.
Ayrıca Newyork’un milyarder Belediye Başkanı Michael Bloomberg ile Wall Stret milyarderi ve Dış İlişkiler konseyinin (CFR) eski başkanı Peter G. Peterson, Gates’in yakın arkadaşı Eli Broad gibi önemli şahsiyetler de toplantıda mevcuttu. Bunlara ek olarak, Soros’la beraber 1997 Asya Buhranı’nın arkasındaki isim olan yatırım fonu milyarderi H. Robertson Jr. ve Gates vakfı’nın eski yönetim kurulu başkanı Patty Stonesifer ile, Cisco Sytems’den John Morgridge de toplantıda bulunmaktaydı. Bu grup toplamda 125 milyar dolardan daha fazla bir serveti temsil etmekte idi.

KÜRESEL NÜFUS SOY ARITMA PLANI

Dikkatli okuyucular katılımcıların çoğunun kalkınmakta olan ülkelerin fakir halkları başta olmak üzere dünya nüfuzunu azaltma planının merkezindeki isimler olduğunu hemen fark edeceklerdir. Ted Turner birkaç yıl önce göstermelik bir Hristiyan Amerikan dergisine verdiği söyleşide sadece 225 milyon insandan oluşan bir dünya görüşünü savundu. Ted Turner gibi Gates ve Buffett da küresel nüfus azaltımı programlarının ana fon tedarikçilerindendir.

Afrika ve başka yerlerdeki bu programlar hayırseverlik ve fakir Afrikalılara sağlık hizmeti sağlama şeklinde maskelenmektedir. Bu programlar gerçekte aşılama ve diğer ilaçlar yoluyla doğurma çağındaki kadınları kısırlaştıran nüfus arındırmasını kapsamaktadır. Buffett’ın iki yıl önce servetinin büyük kısmını yatırdığı Gates Vakfı ayrıca kalıtımı değiştirilmiş tohumların ”İkinci Yeşil Devrim” kisvesi altında Afrika’ya sokulmasını da desteklemektedir.

Kalıtımı değiştirilmiş patentli tohumların Afrika’ya sokulması şimdiye kadar muazzam bir yerel direnişle karşılaştı. Sağlık uzmanları şunu iddia etmektedir. Gates gibi Amerikalı hayırseverlerin amaçları, gerçekten siyahi Afrikalıların sağlık durumunu ve refahını arttırmaksa, o zaman asgari düzeyde temiz su sağlanması ve kanalizasyon sistemleri için yaratılacak aynı milyon dolarlar kıtadaki sağlık koşullarında devrim yaratacaktır. Aşılanmış olsa da gidip dışkı ile kirleniş sudan içecek olan insanın sağlıklı olması hiç mümkün değildir. Bir çok kuruluş, aşılamaların gerçek amacının insanları daha hasta etmek ve hatta hastalık ve ölüme karşı hassaslaştırmak olduğu sonucuna varmıştır.

İyilik Kulübünün New York’daki toplantısındaki katılımcıların biri tarafından sızdırılan habere göre; toplantı küresel iktisadi gerileme ile gezegeni saran sayısız sağlık ve çevre buhranlarına karşı düzenlendi. Fakat çoğu kişi David Rockfeller’in küresel nüfus azaltımı ile ilgili soy arıtımı planının ilerlemesi için çok çalıştığı gerçeğini biliyordu. Bu zengin karar verici takımın gizli toplantısının ana fikrinin doğum kontrolü ve küresel nüfus azaltımı planının nasıl daha etkin bir biçimde ilerletilebileceği olduğunu hiç kimse tam itiraf edememektedir.

Kaynak: Sahte Domuz Gribi Gıdalar, F. William Engdahl, biligönül yay. kitabı

İlişkide Aldatmadan daha çok Acıtan 6 durum

Öğrendikten Sonra Bir Kuş Tüyü Gibi Hafiflemenizi Sağlayacak 6 Psikolojik Gerçek

Bir Erkeğin Sizi Sevdiğini Gösteren 5 İstemsiz Davranış

Kadın M.stürbasyonu Hakkında 7 Şaşırtıcı Bilgi

Karakter Analizi Doğum Ayına Göre Belirlemek

Mutlaka okunması gereken İnsan Beynini Geliştiren 7 Roman

Kadınlar C.nsellikte Hangi Burçla Uyumlusunuz İşte Cevabı?

Bir Erkeğin Gözünde Tatlı Görünen 5 Kadın Karakteri

‘Seni Seviyorum’ Demesinden Daha Anlamlı Küçük Ama Önemli 7 Şey

Cinsel Keşif ve Psikoloji Üzerine Son Yıllarda Çekilmiş En İyi 4 Film

Başladıktan Sonra Elinizden Bırakamayacağınız 5 Mükemmel Kitap

Ölmeden Önce Mutlaka İzlenmesi Gereken 5 Başyapıt Film
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir