ABD Başkanı Kennedy Suikasti ve ardındaki Gizli Sır?

ABD Başkanı Kennedy Suikasti ve ardındaki Gizli Sır?

ABD Başkanı Kennedy Suikasti ve ardındaki Gizli Sır?

ABD Başkanı Kennedy Suikasti ve ardındaki Gizli Sır? : 4 Haziran 1963’te Başkan Kennedy, Hazine Bakanlığına gümüş karşılığında para basma yetkisi tanımış ve üzerinde ”United Dolar Note” yazılı, 4 trilyon dolara yakın A.B.D. doları piyasaya sürülmüştür. Fakat 22 Kasım 1963’te, Kennedy öldürülmüş ve bastırılan dolarlar da piyasadan çekilmiştir. Böylece, gelecek yeni başkanlara gereken uyarı da yapılmıştır.Uluslararası efendilerin gerçek kimliği bilinmediğinden ya da çok az kişi tarafından bilindiğinden, sömürücü, köleleştirici güç olarak karşımıza A.B.D çıkmaktadır. Oysa efendiler, A.B.D.’ye de hakimdirler. A.B.D. ‘de adeta iki hükümet var gibidir. Görüneni, Washington merkezli olanıdır. Görünmeyen ama asıl A.B.D.’yi yöneten ise, New York başkentli olan efendilerin görünmez hükümetidir. Görünen A.B.D. yoksulu, işsizi, evsizi, uyuşturucu bağımlısı, düşük okuma oranı ve borçlarıyla diğer ülkeler gibidir.

A.B.D.’nin kendine ait bir resmi Merkez Bankası bile yoktur.”Federal Rezerv” adıyla, birkaç efendi bankerin oluşturduğu özel bir kuruluş, Amerika Ekonomisi ne hakim olup, Merkez Bankası gibi para piyasalarına yön vermekte, istediği zaman enflasyon ya da deflasyon yaratabilmektedir. Dış ilişkilerde hükümetten daha da etkilidir.Amerikalıların altınlarına karşılık olarak verilen para olmayan sadece ödeme sözü olan (sonradan o da kaldırılan) Federal Rezerv Alındısı bugün hala doların üzerinde bulunmaktadır ve bu kağıtlar, sahiplerinin hiçbir merciden hiçbir şey talep edemeyecekleri hayali paralardır.

Federal Rezerv Amerika’nın parasını basma yetkisine sahiptir. ABD Başkanı Kennedy Suikasti ve öldürülmesinin ise bu meseleden olduğu artık su gibi açıktır.

Kendini Tanrı’nın oğlu kabul eden efendiler, kutsal saydıkları kitapları Tevrat’tan ilham alarak; dünyayı köleleştirerek, tek amacı olan Tek Dünya Devleti kurma projesini adeta Dolar’ın üzerine simgelerle işlemişlerdir. (bunlar aynı zamanda masonik simgelerdir).

Çeşitli belgelerden Doların üstündeki simgeler ve ne olduklarını incelersek şunları görürüz. Doların ön yüzünde, en tepede Federal Rezerv Note yazmaktadır. Federal Rezerv Senedi anlamındadır. Yani, altın
ve gümüş olarak karşılığı olmayan ”sanal kağıt” demektir. 1 Doların arka yüzündeki ortada In God We Terust yazısı, güvendikleri tanrılarının para olduğunu göstermektedir. Solda görülen dairenin zemini üzerinde, amaçlarını anlatan dünya haritası vardır. Dairenin içinde, Yakup’un yani İsrail’in 12 oğlunu (İsrail
oğulları, 12 kabile) temsil eden 12 katlı piramit vardır. Piramidin tepesindeki ışıklı üçgenin içindeki ”Her şeyi gören göz”’le yani Yehova/Yahve birlikte 13 etmektedir.

Kaynak: edebivizör editörleri tarafından (Üç İsrail-Altın Buzağa Operasyonları, Hakan Yılmaz Çebi/Anatolia) kitabından kısaltılarak alınmıştır.

İlişkide Aldatmadan daha çok Acıtan 6 durum

Öğrendikten Sonra Bir Kuş Tüyü Gibi Hafiflemenizi Sağlayacak 6 Psikolojik Gerçek

Bir Erkeğin Sizi Sevdiğini Gösteren 5 İstemsiz Davranış

Kadın M.stürbasyonu Hakkında 7 Şaşırtıcı Bilgi

Karakter Analizi Doğum Ayına Göre Belirlemek

Mutlaka okunması gereken İnsan Beynini Geliştiren 7 Roman

Kadınlar C.nsellikte Hangi Burçla Uyumlusunuz İşte Cevabı?

Bir Erkeğin Gözünde Tatlı Görünen 5 Kadın Karakteri

‘Seni Seviyorum’ Demesinden Daha Anlamlı Küçük Ama Önemli 7 Şey

Cinsel Keşif ve Psikoloji Üzerine Son Yıllarda Çekilmiş En İyi 4 Film

Başladıktan Sonra Elinizden Bırakamayacağınız 5 Mükemmel Kitap

Ölmeden Önce Mutlaka İzlenmesi Gereken 5 Başyapıt Film
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir